عجب ...

خواص سوراخ بینی !!!

بینی شما قسمت‌های راست و چپ دارد که هر دو قسمت برای تنفس‌تان بکار می‌روند، اما در حقیقت دو سوراخ بینی شما متفاوتند و شما می‌توانید این تفاوت را حس کنید. حفره سمت راست بینی، نشانگر خورشید و حفره سمت چپ نشانگر ماه است.

 وقتی سردرد دارید، سعی کنید که حفره سمت راست بینی‌تان را ببنیدید و برای تنفس کردن تنها از حفره سمت چپ استفاده کنید. خواهید دید که بعد از پنج دقیقه سردرد شما خوب خواهد شد.

اگر احساس خستگی می‌کنید، برعکس اقدام فوق را عمل کنید. حفره سمت چپ بینی‌تان را ببندید و تنها از حفره سمت راست بینی‌تان تنفس کنید. بعد از مدتی احساس می‌کنید که خستگی شما برطرف شده است.

حفره سمت راست بینی شما به گرمی مربوط است و لذا براحتی گرم می‌شود این درحالی است که حفره سمت چپ بینی‌تان به سردی مربوط می‌باشد.

تفریباً همه خانم‌ها از حفره سمت چپ بینی‌شان تنفس می‌کنند، بنابراین با سرعت بیش‌تری خنک می‌شوند. اما بیشتر پسر بچه‌ها با بینی سمت راستشان نفس می‌کشند.

 

آیا توجه کرده‌اید که وقتی از خواب برمی‌خیزید، کدام حفره بینی‌تان سریع‌تر تنفس می‌کند؟ اگر از حفره چپ تندتر تنفس می‌کنید، شما احساس خستگی دارید. بنابراین حفره سمت چپ بینی‌تان را ببندید و برای تنفس از حفره سمت راست خود استفاده کنید، خواهید دید که بسرعت احساس شادابی می‌کنید.

چنین تمرینی برای تنفس کردن و بدون استفاده از قرص های شیمیایی تجربه شده و مفید بوده است.

شما هم امتحان کنید. بی‌ضرر است.

/ 8 نظر / 4 بازدید

بنام خدا خدایا فقط وعده های تو صادق هست توی این دنیا به چی باید دلمونو خوش کنیم عاشق؟ اگر کسی عاشقه پس چرا دل معشوق باید زخمی باشه بخاطرحرفها و کنایه هایی که میشه نگفت اگر عاشق ، عاشقه پس ثابت کنه حواست باشه وقتی انتخاب کردی همه چیزشو ببین بعد بگو من فقط همینو میخوام اول تا آخر همه چیزشو تو ذهنتو ببین بعد اونو به خودت وابسته کن مگه زندگی معامله ست که میگی من اینو خریدم یا انقدر برات پول گذاشت تو هم باید همونقدر بذاری چرا اینطوری حرف میزنی تو که وضعیت خانوادشو دیدی چرا فشار میاری بجای اینکه بگی به خانوادت خیلی فشار نیار حالا تو زندگی خیلی چیزا رو با پول خودمون میخریم میگی باید جهاز کامل بدی؟ آخه به اینم میگن عاشق که بعداز ازدواج پدر ومادر عروس تا مدتها باید قرض بدن؟؟؟

غریبه

بسم الله خیلی خوبه اگه دختر و پسر جوانی که میخوان تشکیل زندگی بدن اینطور فکر کنن... از همدیگر توقع بیجا نداشته باشن و همدیگر رو خوب بشناسن و با همدیگر سر مسائل مادی رقابت نکنن مستندی رو میدیم که نشون میداد عروس و داماد هایی که خرج و هزینه های بسیار زیباد و اسراف میکردن،از دوماد میپرسیدن چرا همچنین کت وشلوار یا حلقه ای انتخاب کردی میگفت(انقار داشت رقابت میکرد):از من همچنین هزینه هایی رو خواستن من هم باید همچنین چیزهایی رو انتخاب کنم تا جبران بشه! و بر عکس عروس دیگری هم مشابه همین حرف ها رو میزد... به نظر من همچنین زندگی هایی هرگز راه به جایی نمیبره! خیلی خوب میشه جوان ها خودشون با همدیگر زندگی شون رو بسازن مگر پدر و مادر های ما از اول ثروت مادی داشتن که جوان های امروزی به یکباره داشته باشن یا در این تورم بیشتر مردم سطح جامعه توان مالی گذشته رو ندارن،درامد ها تقریبا ثابت و تورم هر روز در حال افزایش خوبه که جوان ها هم نگاهی به گذشته، حال و هم آینده داشته باشن زندگی خوب ساختیه... میشه ساختش وقتی قبول کنیم زندگی مشترک همه چیزیش مشترکه و پشت همدیگر رو بگیریم... یا علی

مهدی

به نام خدا در رابطه با دعای معراج وبتون که بسیار عالی و آرامش بخش هست... فضیلت دعای معراج: دعایی است که شان آن بسیاربزرگ است و خیلی عظیم می باشد.راوی حضرت علی از نبی اکرم:وقتی به آسمان رفتم در شب معراج هفتاد هزار حجاب را طی کردم تا رسیدم به حجاب قدرت در آن نوشته شده این دعا با نور جبرئیل عرض کرد:یا محمد ای دعا را برای کسی غیر از مومنین از امت خودت تعلیم ندهی چون که هر که این دعا را بخواند در های آسمان بر روی ایشان باز می شود و خداوند نظر رحمتش را شامل آن شخص می کند که هم و غم او را برطرف می کند و هر گرفتاری که دارد خدا بر طرف سازد و…

مهدی

به نام خدا سلام من امتحان کردم سردرد گرفتم البته بعدش مجبور شدم از دهن نفس بکشم[چشمک][لبخند]

مهدی

[نیشخند][گل]

...

بنام خدا سلام میخواستم یه کتاب معرفی کنم که هم برای مجردها خوبه هم متاهلا اسم کتاب معجزه صمیمیت هست شاید قیمتش زیاد باشه اما نمیذاره بعدا زندگی برامون گرون تموم بشه به مجردها کمک میکنه ه درست انتخاب کنن وبه متاهلا کمک میکنه زندگی خیلی خوبی داشته باشن[قلب]

مهدی

به نام خدا شکرا جزیلا[لبخند][گل]

مهدی

به نام خدا سلام [گل]