روز تـــــــــــو .... روز زن ...

       روز تـــــــــــو ....

نفسِ من سلام. همه ی زندگی من سلام. عزیزترینم سلام

دو روز در سال هستن که بیشتر از سایر روزا با تو بودن و کنار تو بودن، و دادن یه شاخه گل رو به دستای قشنگت دوست دارم. یکی از اونا روز تولدته که می دونی همیشه چه ذوقی براش دارم، و سر به سرم می‌ذاری و می‌گی انگار دوست داری زودتر پیر بشم! و اون یکی هم روز مادر و روز زنه، که مطابق معمول از چند روز مونده بهش به این فکر می‌کنم اولین کسی باشم بتونم بهت تبریک بگم، و بتونم تا حدودی احساسم رو بهت نشون بدم. همیشه هم وقتی می‌بینی این تلاش رو با تکرار حرفایی که زیاد ازم می‌شنوی می‌خوام نشون بدم، می‌گی: «تو فکر می‌کنی اینا رو نمی‌دونم؟» و من باز کِیف می‌کنم از اینکه می‌دونی چقدر دوستت دارم.

امروز هم باز روز مادر، و روز زنه. امروز یه بار برات گفتم، و الان یه بار دیگه هم تکرار می‌کنم همه‌ی روزا برام روز تو هست، اما حالا که یه روز بخصوص رو بصورت همگانی برای نشون دادن اهمیتش انتخاب کردن، یه شاخه گل رُز می‌گیرم، توی دستات می‌ذارم، و وقتی می‌گیریشون، دستات رو توی دستام می گیرم و به لبام نزدیک می‌کنم، به چشای قشنگت زُل می زنم و  دستای قشنگت رو می‌بوسم، و می‌گم خانوم گلم، خیلی دوستت دارم عزیزترینم.

مادرامون هم هر دو از دلسوزترین و مهربون‌ترین مادرای دنیا هستن و هر دومون خیلی دوستشون داریم. خدا سال‌های سال برامون سلامت نگهشون داره و همیشه از احساس محبشون لذت ببریم.

خانوم گلم، یکی‌یه‌دونه‌ی من، اسمت برام خیلی مقدسه. دوست داشتنت برام خیلی مقدسه. بودن و زندگی با تو هم همینطور. خوشحالم باز هم تونستم هر چند خیلی ناقص قسمتی از احساسم رو توی روزی که به نام تو زیبایی گرفته نشون بدم و برات بگم. می خوام تا دنیا دنیاست، و همچنین بعد از اون، با تو باشم و تا می‌تون تلاشم رو بکنم تا اونی که لایقش هستی رو برات فراهم کنم ... خیلی دوستت دارم صائمه  مهربونم ...

/ 2 نظر / 5 بازدید
یه عاشق

سلام دنبال متن قشنگ می گشتم برای روز زن. ممنون خیلی قشنگ بود. راضی باش تا ما هم ازش استفاده کنیم.[لبخند]

عشق

آقا خیلی قشنگ بود